‘Aşk’, Kanal D ve Hazal Kaya’nın Yeni Dizisi

Aşk adlşı dizi kanal d ekranlarında yayınlanacak ve Başrol oyuncusu 11 kilo vererek eski zayıf haline dönen Hazal Kaya olacak. Hazal Kaya’ya Aşk dizisinde eşlik edecek erkek oyuncu ise Hakan Kurtaş. Aşk… O her şeyden güçlü ve değerlidir. Paradan bile..Peki sizce aşk nasıl bir dizi olacak, umudunuz var mı?

Hazal Kaya ile aşk röportajı..

Canlandırdığınız karakter Azra kimdir, nasıl biridir?

– Tenis hocası. Ailesine bakıyor. Her şey karakterlerin hayatında yaşanan bir olayla başlıyor. Bir anlık cesaretin nelere sebep olabileceği görülüyor.

Şimdiye kadar canlandırdığınız karakterlerden farklı olarak Azra’da bizi heyecanlandıracak yeni bir yön var mı?

– Şimdiye kadar hep genç kızları canlandırdım. İlk kez bir genç kadını canlandırıyorum. Azra daha farklı, kendi ayakları üzerinde duran, güçlü biri. Canlandırdığım karakterler içinde bana en çok benzeyeni o. Güçlü yanını kendime benzetiyorum. Azra gibi ben de çok küçük yaşta sorumluluk aldım.

Azra ve Kerem’in ellerinde sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Peki, aşk yeter miydi onlara? Çünkü aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti.

Derken hayatlarına Şebnem girdi. Zengin bir aileye doğmuş, istediği her şey onun olmuştu. Paranın satın alabileceği her şey. Aslına bakılırsa mutlu değildi. Dahası sevilmemiş, belki de yeterince sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyordu Şebnem. Korkuyordu.

Azra’ya açtı içini. Küçük bir kız çocuğu gibi… O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem melek, hem şeytan; hem dost, hem de düşmandı. Hayallerini gerçekleştirmeye, kendisini ve aşkını, yani Kerem’i kurtarmaya çalışırken Şebnem’i kullanacaktı. Ancak aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan? Böyle bir şeyi göze alabilir miydi?

Yapım : Gold Film
Yapımcı : Faruk Turgut
Yönetmen : Ömür Atay
Uygulayıcı Yapımcı : Ahsen Tüzün
Senarist : Evren Şit, Serdar Soydan
Görüntü Yönetmeni : Oktay Başpınar
Müzik : Aytekin Ataş – Erdem Doğan – Gürsoy Tanç
Sanat Yönetmeni : Zafer Kanyılmaz
Kostüm : Nilüfer Çamur
Oyuncular : Hazal Kaya (Azra), Aslı Tandoğan (Şebnem), Nebahat Çehre (Neslihan), Hakan Kurtaş (Kerem), Kaan Urgancıoğlu (Can),Tugay Mercan (Orhan), Elit İşcan (Semra), Sevtap Özaltun(Ece), Servet Pandur (Müzeyyen), Nihal Koldaş (Sırma), Güneş Emir(Melis), Osman Akça (Hasan), Gökay Müftüoğlu (Fırat), Erkan Can (Rıza)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir