2014 Yılı için büyük beden gelinlik modelleri

Büyük beden gelin adaylarımız kendilerine uygun gelinlik modelini seçmekte zorluk çekiyor. Kimi zaman yapılan yanlış seçimler, zaten fazla kilosu olan gelini olduğundan daha da kilolu bir gelin haline getirebiliyor. İşte bu şekilde siz de kiloları ile anılan bir gelin olmak istemiyorsanız, zayıf gösteren ve kiloları gizleyen gelinlik modellerine yönelmelisiniz. 2014 yılı büyük beden gelinlik modelleri açısından oldukça zengin bir sene oluyor.

Kolları kalın ve iri bir gelinseniz kesinlikle kolları açıkta bırakan bir gelinlik seçmemelisiniz. Kollarınızdaki fazlalıkları saklamak ve kollarınızı daha ince göstermek için dantel işlemeli, tülden yapılmış uzun kollu gelinlik modellerini ve tül dantel boleroları tercih edebilirsiniz. Böylece kollarınızdaki sarkıklıkları ve fazlalıkları saklarsınız.

Kalçası geniş gelin adayları kabarık gelinlik modellerini tercih etmemeli. A kesim gelinlik modelleri ve balık etekli gelinlikler size daha uygundur. Böylece zaten geniş olan basenlerini daha da geniş gösterecek yanlışa düşmemiş olacaksınız.

Bazı 2014 sezonuna uygun büyük beden gelinlikler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir