Aldatan evli erkeği nasıl anlarız?

aldatan erkeği anlamaAldatan evli erkekler halk arasında zampara olarak adlandırılır. Yaşlı erkeklere de genellikle kart zampara deriz. Hem eşlerini hem de ikinci kadını kandıran bu yalancı erkekler aldatmaya alışkın, aldatmaktan zevk alan ve adeta hastalıklı tiplerdir. Çoğu aldatan erkek, ihanetinin suç olduğunu kabul etmez. Kadınlar da aldatan kocalarını affetme yolunu seçer. Ülkemizde ayrılmak hala tabu. İnsanlar aldatan kocalarını boşamak istese de çoğu zaman boşamıyor. Boşanma olmayınca da aynı çatı altında o hain kocayla yaşamaya mahkum oluyorlar.

Hiç bir bekar kız tutup da evli bir erkekle aşk yaşamaz istemez. Hangimiz yuva yıkmak isteriz ki? Kadınca bir handikap bu. Kadın, kadının en büyük düşmanıdır derler. Hiçbir kadın başka bir kadının eşine göz dikmemeli. Ki zaten dünya etme bulma dünyası. Bekar erkeklere kıtlık gelmedi. Onca bekar erkek varken tutup da evli erkeği baştan çıkarmaya ne gerek var? Ama erkek bekarım diye kandırabilir. İşte burada dikkatli olmalıyız. Ve birlikte olduğumuz erkeğin evli olup olmadığını iyi analiz etmeliyiz. Evli erkekle bekar erkek arasında bariz farklar vardır. Yapmamız gereken bu farkları fark etmek. Ve evli erkeği hemen terk etmek!

Evli erkek zaten evli olduğu için evlilik konusunu hiç açmaz.

Gece evde olduğu zamanlarda, telefonu açması gerekirken, aradığınızda telefonu açmaz ya da telefonu kapalı olur.

Bazen ortadan kaybolur. Saçma bahaneler üretir. Ama bu ortadan yok oluşlar son derece tuhaftır. Sık sık tekrarlanır.

Size, beni arama, ben aramadıkça bana ulaşma, diyebilir.

Bekar erkekler şeffaf olur. Korkacak bir durumları olmadığı için her ortamda rahattırlar. Telefonları ortada olur. Facebook hesapları da ortadadır. Evli erkekler sahte facebook hesabı kullanır ya da hiç kullanmaz.

Evli erkekler, çok yalan söyler. Çelişkili davranır. Olaya ve size ciddi bakmaz. Kısa süreli heyecanların peşindedirler. Sizi de kısa süreli eğlence aracı olarak görürler. Monoton giden hayatları için çıtır çerez olursunuz sadece..

Bütün bunlara rağmen ve bir erkeğin evli olduğunu bile bile onunla birlikte olmaya devam ediyorsanız;

Onun da sizin gibi bir kadın ile evli olduğunu,

Ona umut bağlayan ve hayatını veren bir eşi olduğunu,

Evde onu bekleyen çocuklarının olduğunu,

Bir gün aynı şekilde sizi de aldatabileceğini,

Sizle beraberken eşi ve çocuklarının kısmetini sizinle yediğini unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir