Aslan Burcu Erkeği Aşık Olunca

ASLAN BURCU ERKEĞİ, inanılmaz derecede sıcak ve sevimli bir şekilde aşık olan bir adamdır. Sadece evcil bir aslan düşünün, birisinin kucağında oturmak ister, sevilmeye ihtiyaç duyar. Aşk sadece egosunu güçlendirir ve “avının” peşinden koşarken gerçekten zevk alır. Zodyakın sabit burçlarına ait olduğu için, eski olan ilişkileri bırakmakta, yeni bir aşk yerine duygu parçalarına tutunmakta zorluk çekebilir. Bu, enerjisinin çoğunu alabilir ve kalbini atlatan aynı sıcak ve sevimli hissi hissetmek için her zaman özgür olmalıdır. Sonuçta o kraldır ve kalbi büyüktür.

Aslan burcu erkeği ile aşk yaşıyorsanız onu sürekli övmelisiniz. Bir aslan erkeği asla olumsuz eleştiriye açık değildir. Aşık olsa bile aşktan gözü kör olup da sizin onu aşağılamanıza asla izin vermez. Daima övgü, saygı ve hizmet bekler. Aslan burcu, kendine hizmet edecek ve kendisini sürekli övecek bir kadına özlem duyar. Bakımlı, cazibeli, güzel ve neşeli bir kadın ister.

Kendisini bir ilişkide bulduğunda, ne kadar cesur, kendinden emin ve güçlü olduğunu göstermek için her şeyi yapar. Bu güvensizlikten uzaklaştığı bir şey değil, arzusunun konusunu baştan çıkarmak için gerekli bulduğu bir şey. Gösteriş yapacak, seni güldürecek ve umut edebileceğin en büyük kahraman olacak. Birisi Prens Charming’i bekliyorsa, aslan‘da bulunabilir, çünkü telif hakkı hisseder ve davranır. Ne yazık ki, bu bazen tam anlamıyla alınabilir ve şımarık bir prens, tembel, otoriter ve onun Evrenin merkezi olduğunu düşünerek şımarık bir prens gibi davranabilir. Bununla birlikte, inanılmaz niteliklerine dikkat çekerek sizi hala kazanabilir, ancak daha az bencil olacağını umuyorsanız asla daha az bencil olmayacaktır.

Aslan burcu erkeği bencildir. Kibirli ve kendini beğenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir