Avon Saç Bakım Serumları ve Argan Yağlı Saç Serumu

Avon Kırık Saç Ucu Onarıcı Serumu ve Argan Yağlı Saç Bakım Serumu Kullandım. Bu iki serumu da kullanım şeklim tamamen aynı. Yani yıkama öncesinde ve yıkama ya da şekillendirme sonrasında kökler hariç genellikle saçımın uçlarına uyguluyorum. Yapı olarak son derece hafif olan serumlar, koku olarak da beni baştan çıkarıyor. Muhteşem kokuyorlar. Bayılırsınız.

Fiyat ve performans değerlerindirmesi yapmam gerekirse indirimli olarak 5-7 tl arası bir fiyata aldığım bu serum miktar olacak son derec az. Sadece 50 ml olan şişeleri bana 1 ay bile dayanmıyor. Çünkü saç bakım ürünlerini dolu dolu ve sık kullanmayı seviyorum. Bana göre bu fiyata 50 değil 100 ml olmalıydı. Beni ancak o zaman mutlu ederdi.

Avon Kırık Saç Ucu Onarıcı Serumu ve Argan Yağlı Saç Bakım Serumunu kullandıktan sonra saçlarımda inanılmaz bir değişim olmadı elbet de. Kullandığım zamanlar gözle görülür değişim oluyor fakat her saç bakım ürünün de olduğu gibi avon saç bakım serumlarında da etki kısa süreli. Kırık saç uçlarınız varsa, serum kullanırım saçlarım bir anda düzelir diye düşünmeyin. Bu tip ürünler koruyucudur onarıcı değil. Her ne kadar onardıklarını iddia etseler de buna inanmıyorum.

Saçınızı yıkamadan önce saç uçlarınıza uygulayıp birkaç saat bekletebilirsiniz. Saçınız ıslakken de kullanabilirsiniz. Ve saçınızı düzleştirdiğinizde ya da maşa yaptığınızda son rötuş olarak bu serumlardan yararlanabilirsiniz. Her şekilde de güzel bir sonuç elde ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir