Ay burcu balık olanların özellikleri nelerdir

AY BURCUNUZU BALIK OLARAK BULDUNUZ. Ay burcu balık olanların genel özelliklerine bakalım. Ay burcunuz, su gurubundan olan bir burç. Balık burcu, ay burcunuzsa eğer siz oldukça hayalperest bir insan olmalısınız. Hayal gücünüz son derece kuvvetlidir. Her konuda hayal kurabilirsiniz. Balık burcu size güçlü sezgisel bahşetmiş olmalı. Olacakları önceden hissetmek gibi bir özelliğiniz var. Sezgileriniz inanılmaz derecede kuvvetlidir. Sezgilerinize güvenmelisiniz. Ay burcu balık olan insanların özellikleri, hayatın şefkatli, yaratıcı, yaratıcı, romantik ve idealistik yönlerinden çok etkilenen, oldukça etkileyici bir insana kapı aralar.

Canlı Bir Hayal gücü ile doğmuşsunuz

Hayallerinizin çok güçlü olması muhtemeldir. Birçok yaşam deneyiminde nüansın her biçimini bulabilirsiniz. Hayal gücünüzün birçok dünyasına atılmaya çalışan her türlü görsel ve duygusal uyarana cevap vermeniz muhtemeldir. Burada rekreasyon ve serbest bırakma bulabilirsiniz. İster kendi hayalinizdeki rahat bir dünyaya kaçmayı ya da kendinizi sanata kaptırmayı tercih edersiniz, hayal gücünüzü harekete geçiren her şey eve gelmek gibi hissediyor ve ruhunuzu besleyebilmenizi sağlar.

Yeteneklerinizi yaratıcı bir şey haline getirirseniz bu büyük bir avantaj elde etmiş olursunuz. Çoğu zaman, Balıkçıl enerjisi soyut sanat formları vasıtasıyla ifade edilir, bu nedenle müzik, film, fotoğrafçılık, dans, drama, şiir veya resim çevresindeki her şey itiraz edebilir. Sanatçı olarak çalışmasanız bile, belli sanat formlarına kesinlikle uyulması ihtimaliniz yüksektir. Bu işaret oldukça yaratıcı olduğu için, canlı hayal gücünüz için bir çıkış noktası bulanlar sizleri bekliyor.

Ay burcu Balıklar çok romantik bir ruh haline sahiptir. Güllü gözlüklerle ilişki kurma veya yeni deneyimler geliştirme eğilimi yaşayabilirsiniz. Başkalarını kaide üzerine koymak, kaçınılmaz olarak “düşmek” zorunda kaldığı anlamına gelir. Yine de, başkalarının koşullarına kayıtsız şartsız kabul edilmesine dayanan, nadir bulunan sevecenlik kapasitesine sahipsiniz. Bazen, size bir başkasıyla gerçek birliktelik kazandıracak yüksek sevgi dolu bir tecrübe yaşarsınız. Bazen, sert gerçeklere karşı uyanmanız, başkalarını kim oldukları için görmeniz ve onlardan olmak istemediğiniz kişilerin olmaması gerekebilir. Ay ile burada hassaslığınıza saygı duyan başkalarıyla ilişki kurmanız gerekir. Bunun gerçekleşmesi için öncelikle kendinize saygı göstermelisiniz.

Çoğu zaman, ay burcu balık olan kadınlar için daha kolay bir zaman vardır, çünkü kadınların hassas taraflarını keşfetmeleri ve geliştirmeleri sağlanır. Erkekler için bu yerleştirme daha zor olabilir. Çoğu erkek, duygusal hayatlarını bastırmak için erken yaşlardan itibaren, korku ve kendini inkar etme biçimine yol açar ve sonraki hayatta kapanmaya ve sezgisel tarafını inkar girişimine yönlendirilir. Bazen Balık Ay’la doğan erkekler doğal hassasiyetlerinden korkarlar. Bu, uzunca bir süre kilitli kalan parçalara açılmak anlamına geleceğinden, ‘diğer sözcük’ diyeceği bir şey fikrine kötü tepki verirler.

Ay burcu balık olanlar

Yaşamın romantik, yaratıcı, merhametli, hizmet odaklı veya manevi boyutlarına çekilmeniz muhtemeldir. Gerçekte neler olduğunu hissetmek için doğal yeteneğiniz, en iyi değerinizdir, ancak muhtemelen en büyük engelinizdir. Kendi doğanıza saygı duymayı öğrenerek, hak ettiğiniz saygıyı verecek olan insanları ve durumları açıkça görürsünüz. Sevgiler, diğeriyle birlik arayan sevecen bir yürektir. Aşkda, en büyük ödülünü ve fedakarlık yapmanın en mantıklı nedenini keşfedeceksin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir