Bol paça jean ve pantolon modası

Bolaran paçalı jean pantolon ve kadife pantolonlar bu sezon moda. 70’li yılların ruhunu yansıtan bol paça pantolonlar jean gömleklerle güzel bir kombinasyon oluşturuyor. Bol paça pantolonum var ama nasıl giyeceğimi bilmiyorum, bol paça jean nasıl giyilir gibi soru işaretleriiz varsa bence hiç dert etmeyin. Nasıl giyerseniz giyin mutlaka altına uzun topuklu bir ayakkabı ya da bot tercih edin.

2013 yılı bol paça pantolon modasına siz de uyun..

Kadınlar için rahatlık anlamına gelen bu pantolonları giyerken birkaç püf noktasına dikkat etmelisiniz.

1- Geniş paça pantolonlar büyük kalçalar veya basenleri gizlemek için ideal olabilir ancak boyunuz yeterince uzun değilse hoş durmayabilir. Yüksek bel kesimli bol paça pantolonlar bacaklarınızı daha uzun gösterebilir.

2- Eğer kısaysanız vücudunuza yapışanlarını giymeyin. Diz bölgesinden kıvrılma yapar. Bu sizi biraz da pasaklı gösterir. Pantolonların akıcı bir şekilde üzerinizde durmasına dikkat edin.

3- Bu pantolonlar platform, mantar topuk veya takunya gibi kalın ve yüksek topuklu ayakkabılarla giymek için uygundur.

4- Üst seçiminde üzerinize iyice oturan tercihler yapın. Bel boyunda kısa ceket ve montları tercih edin. Kısa ceketlerle bol paça pantolonlar ofis için oldukça şıktır. Feminen, hafif ve vücudunuza oturan gömleklerle de giyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir