Dove’un yeni Saç Dökülmesine Karşı Serisi

Merhaba sevgili hanımlar. Size son 4 gündür meşgul olduğum ve sonucundan da son derece memnun kaldığım güzel bir olaydan bahsetmek istedim. Geçtiğimiz ay Dove bana yeni çıkan ürünleri ile ilgili tanıtıcı bir hediye yollayacağını bildirmişti. Alalade saç bakım ürünleri olmadığı belliydi. Böylesine, tecrübeye önem veren ve biz kadın kullanıcıların fikirlerine değer veren firma mutlaka gerçekten buna değecek bir ürün piyasaya çıkaracak diye düşündüm. Tabi gelecek hediye nedir ne değildir bir bilgim de yoktu fikrim de.

Derken 4 gün önce “Dove, özel bir formülle geliştirdiği Saç Dökülmesine Karşı Bakım Serisi” muhteşem bir hediye kutusu içerisinde elime ulaştı. Son derece özenle hazırlanmış kargo paketi, paketten çıkan aynalı set kutusu ve kutunun içinde birbirinden güzel 4 Dove, özel bir formülle geliştirdiği Saç Dökülmesine Karşı Bakım Serisi ürünü.

Görsellerini paylaştığım ve beni çok mutlu eden bu hediye paketi için Dove, sana teşekkür ediyorum.

Gelelim bizden kullanmamız ve fikirlerimizi son derece objektif bir biçimde belirtmemiz istenen Dove, özel bir formülle geliştirdiği Saç Dökülmesine Karşı Bakım Serisi ürünlerine…

Kutudan; saç dökülmesine karşı bakım şampuanı, saç kremi, saç bakım maskesi ve kutunun en önemli parçası olan Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Bakım Serumu çıktı. Benim gibi saçları ziyadesiyle dökülen bir kadın için bundan güzel armağan olamazdı diye düşünüyorum. Doğum günüm bu ayın başındaydı ancak ben bu Dove hediye kutusunu doğum günüme atfediyorum..

Ürünleri hemen denedim. Öyle ki kutu geldi, açtım, baktım, okudum ve direkt banyo yolu.. Çünkü hem sonucu merak ettim, hem ürünlerin etkisini merak ettim hem de serum inanılmaz çekici geldi. Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Bakım Serumu, direkt olarak saç köklerine etki ediyormuş. Saç derisine tatbik edilmesi gerene bu serum, saç tellerinin deriye daha sıkı tutunmasını sağlıyormuş.

Önce şampuan + krem+ maske ve saçları iyice kuruladıktan sonra saç bakım serumu. Sonuç: Harika hem de 2 tüp de. Bu uygulamayı gün aşırı yaptım. Yani ikinci tüpü bugün saç derime uyguladım. Saçlarımdaki fark edilir değişik ve yumuşaklık şöyle dursun, fırçalarken elime gelen saç tel sayım bariz bir şekilde azaldı. Tek isteğim bu durumun aynen böyle sürmesi. Çünkü kimi ürünler piyasa çıktıklarında çok etkili olurken zamanla formüllerinde değişiklik mi oluyor nedir daha az etkili hale geliyor.

Dove saç bakım serisini çok beğendim. Umarım ihtiyacı olan ve saçları dökülen herkes benim gibi memnun kalır. Seti tamamen bitirdikten sonra yani 14 serum gününden sonra tekrar son durumu sizinle paylaşacağım. Şimdilik hoşçakalın.

Sevgiler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir