Erkekler Kadınların Neresine Bakar?

Bir erkeğin ağzından kadınlar…Erkekler kadınlarda nelere dikkat ediyor, bir erkeği etkilemek için nasıl giyinmek gerekiyor, erkekler süslü kadınları mı seviyor yoksa sade ve doğal güzellik mi kazanıyor? Erkeğin kalbine giden yol gözlerden ve burundan geçiyor desek abartmış olmayız her halde. Çünkü erkekler önce görselliğe sonra da kadınca kokulara odaklanıyor. Bir kadın güzel göründüğü kadar, aynı ölçüde

güzel de kokmalı diyor erkekler…

Dudaklar Önemli Bir Detay

Kadınların dudak yapısı ve kullandığı ruj erkeklerin ilgisini çok fazla çeker. Bir şey anlatırken kullandığınız dudak mimikleri ve hareketleri erkekleri bir anda alıp bambaşka yerlere götürebilmekte.

Elbet de ki sırf mimikler değil, dudağınızda kullandığınız renkte çok önemli.

Erkekler genellikle parlak rujları daha çekici bulurlar. Konuştuğu sırada dudağını ısıran bir kadından etkilenmemek çok zor, ancak bunu yaptığınızda bizi etkilemek istediğinizi de biliyoruz.

Saçlarınıza Dikkat Ediyoruz

Kadınca denince akla gelen ilk maddelerden biri güzel saçlardır. Kısa saçtan hoşlanan erkekler yok değil ancak ilk tercihimiz elbet de uzun saçlar. En azından omuzlarınıza değmeli. Bakımsız, dip boyası gelmiş, rastgele toplanmış bir saça sahipseniz ilgimizi çekmeniz gerçekten zor. Hee yağlı saçlara tahammülümüz sıfır.

Giydiğin Sana Yakışıyor Mu?

“Bana her şey yakışır” diye düşünüyorsan yanılıyorsun. Yerine göre giyinmiyorsan, vücudundaki kusurları örtmekmekte ısrarcıysan, aşırı frapan giyiniyorsan erkeklerin ilgisini değil antipatisini kazanıyorsundur. Kendine ait bir tarzı olan kadın erkeklere çok daha etkileciyi geliyor. Ayrıca uyumlu bir ayakkabı giymediğin sürece kıyafetininde önemini kaybettiği kesin.

Fiziğinize Dikkat Et

Evet, önemli bir sorun da fizik. Eğer güzel görünmek istiyorsanız ve karşı tarafın sizi beğenmesini istiyorsanız fiziğinizi korumalı ve daima ideal ölçüler içerisinde var olmaya çalışmalısınız. Çünkü biz erkekler bir kadın tercihi yapacaksak kesinlikle düzgün bir fiziğe sahip olmasını isteriz. Sonuçta yanınızda gezecek ve sizi temsil edecek herkese göstereceğiniz biri olacak hayatınızda demektir. Bu yüzden eğer fazlanız varsa bizce hemen vakit kaybetmeden spora başlamanız en doğru seçim olacaktır.

7 Comments

 • aylin tükenmez

  (30 Ekim 2014 - 17:13)

  aşığım arkadaşım

 • yani kımse kendını kandırmasın erkek kadında dırek kalcalara bakar , detaylar ıle sonrasında ılgılenır

 • İnsan aşık olunca bence direk gözlerine bakar başka yerine bakmaz. bende bir tane yazdım görebilirsiniz burada..

 • Biz erkekler güzel göğüslere ve dolgun kalçalara bakarız. İstisnasız.

 • Normal bir erkek, kadında dikkat edeceği ilk yer gözleri ve yüzüdür. gözler ve yüz ona hitap etmişse o kadın ekseriyetle beğenilir. Dış görünüş itibariyle kadının saçları, göğsü ve kalça yapısı da dikkat çekici mühim unsurlar arasındadır. Erkeklerin ekseriyeti göğsü olup olmadığı belli olmayan küçük göğüslü, zayıf ve şekilsiz bir kalçası olan kadınları tercih etmez. İnce belli vücut hatları belirgin bir kadın her zaman ilk tercihler arasındadır. Diğer bir unsurda kişinin aradığı özelliğe göre kadının boyudur. Dudak ve ruj olayı burada anlatıldığı gibi bir değer içermiyor, şunu unutmayın ki erkekler doğal güzellikten daha çok hoşlanırlar, her tarafı boyanmış bir kadın yerine sade çok az ama etkili bir ince makyaj yapan kadınlar çok çekici gelir. Yine siz farkında olmasanızda bir çok erkek diş ve parmaklarına dikkat eder

 • kenan seninle ayni fikirdeyim!

 • DIŞ GÜZELLİGE BAK İÇ GÜZELİĞE GÖNLÜNÜN,KALBİNİN VE YÜREĞİNİN GÜZELLİĞİNE BAKARIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir