Erkeklerin dayanamadığı kadınsı haller

Öyle haller vardır ki kadınlara dair; hiçbir erkek bu hallere dayanamaz. Her erkeği etkileyen bu haller, sizi de daha kadınsı ve çekici kılar. Çekici, cazibeli, cilveli, baş döndüren kadın olmak. Hangimiz böyle bir kadın olmayı istemeyiz ki. Hepimiz herkes tarafından beğenilmek isteriz. Kadınca bir arzudur, erkekler tarafından ilgi görmek. İşte bu kadınca haller, sizi daha da cazibeli bir kadın haline dönüştürecek. Başlayalım mı hanımlar, daha cilveli, çekici kadın olmaya hazır mıyız?

  • Çoğu kız, geniş bir gülümsemenin imajını bozabileceğinden korkuyor. Gerçekte öyle değil: Bütün erkekler duygularını özgürce ve açıkça ifade eden kadınlara taparlar.
  • Gözlükler, imajımıza, bir mıknatıs gibi insanları cezbeden bazı sıkı ve yaklaşılamazlık kazandırır. Ayrıca, bu aksesuarla ellerinizde oynaşabilirsiniz. Ve gözlüğün üstündeki bu bakış.
  • Erkekler bizi makyajsız görmekten mutluluk duyuyorlardı ve yüzümüzde ince bir BB-krem tabakası vardığımızı ve kirpiklerimiz rimel ile kaplı olsa bile.. Doğal güzellik iyidir.
  • Çillerimiz çok dişil görünürler, çocukluktan dolayı derneklere neden olurlar ve bir sürü kadında rastlanırlar. Fakat maalesef kızlar, çilleri bir dezavantaj olarak gördükleri için onlardan kurtulmaya çalışıyorlar.
  • Zerafet, bir kadının davranış biçiminden aksesuar seçimine kadar tüm imajıyla ilgilidir.
  • Hafif dolu, parlak dudaklar, bir kadının çekiciliğinin en iyi bilinen işaretlerinden biridir. Dudaklarınızı kasıtlı olarak dolgun yapmanın daha iyi olduğunu unutmayın – büyük olasılıkla bu jest görünümünüzü bozacaktır.

 

 • Erkekler Marilyn Monroe gibi nefes kesici bir sesle büyüleniyor. Uzmanlar, erkeklerde Viagra gibi etki ettiğini söylüyor. Kadın dediğin zarif ve kibar bir sese sahip olmalı. Erkeksi konuşmaktan vazgeçin.
 • Bazı kadınlar topuklu ayakkabıdan hoşlanmazlar ve bazıları da topuklu ayakkabı olmadan bir gününü hayal bile edemezler. Ancak bir kadın yüksek topuklu ayakkabı giymeye karar verirse, yürüyüşünün yumuşak ve güzel olacağından emin olmalıdır. Aksi takdirde, sihirleri tamamen mahvedilecek.
 • Gerçek şu ki, yuvarlak, eğimli omuzlar erkekleri kucaklama ve koruma arzusunu arttırıyor. Ve omuzları bembeyaz eden bir stil, bir kadının görünümüne lezzet katıyor ve cinsellik katıyor.
 • Çocuklar, heyecanlı ya da korktuklarında dudaklarını ısırır: dudaklarını ısırıyorlar ve bu onların tüm imajını daha dokunaklı kılıyor. Bir erkek sana karşı sevecen olur ve aynı zamanda dudakların dikkatini çekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir