Erkeklerin kadınlara söylediği kadınca yalanlar

aglamakKadınlar ahh kadınlar. Duygusaldırlar. Aşk isterler. Aşık olmak isterler. Kadınlar romantik yaradılışlıdır. Erkekler de kadınların bu özelliğinden faydalanmaya bayılır. Kadınca aşk hatalarının başında da erkeklere olması gerekenden daha fazla güvenmek gelir. Kadınlar bazen aşk konusunda çok yanlış adımlar atarlar. Bu adımlar da kadınları hayal kırıklıklarına sürükler. Kadınca bir sorundur, yanlış erkeğe gönül vermek. Peki sizin erkeğiniz nasıl? Doğru mu yoksa siz de yanlış erkeği seven kadınlardan mısınız?

goseller-234Aşk konusunda benim naçizane birkaç tesbitim var. Ve bu konuda yeni olan kadınlar için bir nebze faydalı olur muyum bilmiyorum. Kadınca aşk farklı bir şey. Kadınlar erkeklere göre daha kararlı ve net sever. İlişkinin başına şöyle bir göz atalım. Bir erkek hoşlandığı kızı elde etmek için inanılmaz bir performans sergileyebilir. Taklalar atar, kapınızda yatar. Ta ki sizi avucunun içine alana kadar..

Kız kaçtığı sürece erkek ilgili, saygılı, hoşgörülü ve sevecendir.

Ve bir gün ona kendinizi sunup, evet ben de seni seviyorum dersiniz. İşte her şey bu noktadan sonra değişir. O ilgili erkek gider yerine tam bir kalpsiz gelir. Kızların sık sık kullandığı bir cümle; sen çok değiştin.. Aslında değişmeyen erkek aslına döndü, yani kendi oldu.

Eğer sevdiğiniz erkeğin sizi hep sevmesini ve her zaman sizinle ilgilenmesini istiyorsanız, erkeklerin dikkatini çekmek, çekici ve karşı koyulmaz ışıltılı bir imaj çizmek istiyorsanız, işte size aşka dair mükemmel tavsiyeler..

Bir erkeğe asla;

İçinizi tamamen açmayın,
sırlarınızı onunla paylaşmayın,
her şeyi olduğu gibi anlatmayın,
ona muhtaç bir kız profili çizmeyin,
Sürekli ağlayan, mız mız ve güçsüz bir kız olmayın,
İpleri tamamen ona vermeyin,
Kaçan kovalanır.
Kaçın ve kovalanın.
Gizemli, kendinize has bir dünyanız olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir