Garnier bb krem karma ve yağlı ciltler açık ton incelemesi

Test ettiğim ürünün adı tam olarak Garnier BB krem Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı, karma ve yağlı ciltler için hepsi 1 arada nemlendirici gfk 20 ile uv ışınlarından koruyan yağsız krem. Evet uzun bir isim oldu farkındayım ancak Garnier bb kremlerin çok çeşidi olduğu için kullandığım ürünün tam adını yazmak istedim. BB krem medium ton aldım ve cildime uygun olmadığından tam sonuç alamamıştım. Neyse ki ligt tonunu aldım da tam test etme şansım oldu.

Öncelikle Garnier bb krem karma ve yağlı ciltler açık ton, ürünün bizlere nasıl bir cilt vaat ettiğine bir göz atalım. Ki bu vaatler inanılmaz. Her kadının keşke öyle olsa dediği çok tatlı sözler. Düşünsenize elinizde bir krem var ve bu krem pek çok işi aynı anda görerek sizi büyük bir zahmetten kurtarıyor. Bu muhteşem olurdu..

Garnier bb krem karma ve yağlı ciltler mucizevi cilt kusursuzlaştırıcı açık ton;

  • BB krem önceden temizlenmiş ari bir cilde bildiğimiz krem sürer gibi sürülür.
  • Cildi anında nemlendirir.
  • Cilt rengini eşitler ve varsa renk farklılıkları, bu tür kusurları gizler.
  • Gözenekleri sıkılaştırır.
  • Ciltte oluşan parlamayı kontrol eder.
  • Gkf 20 ile Uv ışınlarından koruyucu etkiye sahiptir.

Yağsız bir krem olduğundan ağır değildir. Garnier bb krem karma ve yağlı ciltler için olan bu çeşidi, gözenekleri tıkamaz. BB Krem hepsi bir arada teknoloji kullandığı için bütün bu olumlu etkileri tek bir sürüşte görebilirsiniz. Açık ton ve orta ton olarak 2 renk seçeneği olan bu bb kremler, fondöten etkisi de gösterdiği için makyaj yapmayı sevmeyen kadınlar için oldukça pratik ürünler olacak.

Garnier bb krem karma ve yağlı ciltler açık ton kullandım ve hakkında az çok fikir sahibi oldum sanırım.

Açık ton tam olarak cilt rengime uymasa da medium tondan daha iyi bir sonuç elde ettim. Fondöten sürmeme hiç gerek kalmadan gerçekten de çok güzel bir cilde sahip oldum. Sevdim. Evet, aslında gerçekten bu ürünü sevdim. 20 faktörlü bir güneş koruyucu olması, nemlendirmesi ama aynı zamanda yağsız olması beni daha çok mutlu etti. Bu etkileri gördüm. Eğer cildinizde aşırı kusurlar ve lekeler yoksa fondöten kullanmadan da sadece Garnier bb krem karma ve yağlı ciltler için olan ürün size yetecektir. Tabi ki cilt tipiniz buysa..Kuru bir cildiniz varsa yağlı olan ürünü tercih etmelisiniz.

Tavsiye ederim. Denemeye değer.

Sevgiler.

1 Comment

  • Merhaba ben bu ürünü almak istiyorum fakat medium rengi bana çok koyu durdu ligt tonuda cildimle ortusurmu bilmiyorum çok açık durmuyor yüzde degilmi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir