GARNIER MUCİZEVİ BB KREM Sivilce yapar mı?

GARNIER MUCİZEVİ BB KREM testeri ulaştı elime. Markafoni alışverişimde kutuya birkaç tane de Garnier BB Krem Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı atmışlar. Daha önce de kullanmıştım. İlk çıktığında kullanıp beğenmemiştim. Ama sivilce yaptığını unutmuşum. Tekrar kullanıp da aynı tecrübeyi yaşayınca hatırladım Garnier BB Krem Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcının bana sivilce yaptığını. Karma cildim. T bölgem sorunlu. Yanaklarım kuru. Gayet zor bir cildim var yani.

Ve Garnier BB Krem Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı krem de çenemde 3-4 hatırı sayılır sivilce çıkardı. Hem de 1 gecede. Tek kullanımda. Olacak iş değil. Çok canım sıkıldı.

Fotoğrafta gördüğünüz bb krem, sivilclenmeye müsait, karma/yağlı ciltler için uygun değil. Cildiniz benim cildim gibi sorunluysa, sivilce mutlaka olacak. Pure active bb krem kullanmanızı öneririm. Garnier Pure Active BB Krem benim cildim gibi sivilclenmeye müsait ciltler için üretilmiş. Zaten ben de Garnier Pure Active BB Krem kullanıyordum normalde. İnsan bildiğinden şaşmamalı derler. Çok doğru.

• Pürüz Ve Çizgileri Gizler

• Cilt Rengini Eşitler

• 24 Saat Nemlendirir

• Anında Etki Eder, Sağlıklı Bir ışıltı Verir

Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı yeni nesil Cilt Bakımıdır. BB krem, Hepsi 1 arada teknoloji kullanır. Tüm güzellik adımlarını tek bir üründe birleştirirken Makyajın yumuşak dokusunu da “Mükemmel cilt etkisi” yaratmak için kullanır.

Bb Kremi Temiz Cildinize Nemlendirici Krem Uygular Gibi Uygulayınız. Kapatıcı Etkisini Arttırmak Için Bir Kat Daha Sürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir