Genç ve güzel gösteren saç şekilleri

Saçınızda yapacağınız küçücük değişikliklerle siz de çok daha genç, mutlu ve bakımlı bir kadına dönüşebilirsiniz. Daha güzel ve bakımlı görünmek için kendinize uygun saç modelini ve rengini belirlemelisiniz. Yüzünüze uygun saç rengi ve saç modelini bulduğunuzda en az 10 yaş daha genç ve çok daha bakımlı görünebilirsiniz. Kadınca güzellik sırları içinde, en önemli kural yakışan saç modelini tespit etmektir.

AŞAĞIDAKİ GÖRSELLERE BAKINIZ

Saç stil ürünlerinin aşırı kullanımı, kaçınılmaz olarak daha yaşlı görünmenizi sağlar. Bu kural akşam ve gündüz saç modelleri için geçerlidir.

Saç stil aksesuarları kullanıyorsanız, bunların yüksek kalitede olmasına dikkat edin. Parlak tarak, çocuk saç klipsleri ve kadife bantlardan kaçının.

Saçınızı kıvırırken büyük rulolar veya diğer aksesuarlar kullanın – bu, saç kıvırcıkları çok küçük olmasını önlemenize yardımcı olur. Küçük kıvırcıklar görünüşünüze parlaklık kazandırabilir, ancak bu yalnızca 25-30 yaşın altındaysanız işe yarar.

Bütün bu stil teknikleri, sağlıklı, bakımlı saçlara uygulandığında gerçekten yararlı olabilir. Her zaman saçınıza mümkün olan en iyi çok yönlü bakım vermeye çalışın!

Kısa saç aktif bir yaşam tarzı ve gençlik ile ilişkilendirilir, bu nedenle yaşlandıkça saç kesimi de kısalır. Ancak, aşırılıklardan kaçınmaya dikkat edin – aşırı kısa saç stilleri, yüzünüzün ovalini vurgulama eğilimindedir ve kaçınılmaz olarak yaşla birlikte daha az tanımlanmaktadır. En iyi seçenek çeneden orta boyun seviyesine kadar uzanan uzunluklara gitmektir.

Örneğin, kilitlerin bir tarafa bölünmesi, gözlerinizin daha büyük ve daha anlamlı olmasını sağlayacaktır. Saçınızı geri taramanız veya zikzak tarzında şekillendirerek deney yapmayı deneyin. Bu, hem görüntüyü yumuşatır hem de hacim kazandıracaktır.

Hem mükemmel düz saçlar hem de aşırı sıkı kıllar görünümünüze birkaç yıl katabilir. Bir at zırhı takıyorsanız, yüzünüzde birkaç gevşek ip bıraktığınızdan emin olun ve bukleleri fazla sıkmayın. Öte yandan, saçınızı gevşek giyiyorsanız, kilidinizi hafifçe kıvırarak dikkatsiz bir izlenim yaratmanızı öneririz. Saçlarını doğru düz biçimde kullanmayı tercih edenler, asimetrik saç kesimlerini kullanarak, birkaç vurgulu, mumlu, sağlam görünüşlü kilitlerle birlikte, stillerine hafif bir kaos teması eklemeyi düşünmelidirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir