Gözaltı morluklarını yok etmek

Makyaj bu konuda en büyük yardımcımız. Göz altlarınızda halkalar, siyahlıklar, morluklar ve şişlikler varsa o şekilde dışarı çıkmayı istemeyeceksiniz. Bu konuda yardımınıza koşan sihirli ürünlerdir kapatıcı ve pudralar. Mutlaka her makyajda kapatıcı kullanın. Kapatıcı ile gözaltlarınızdaki renk tonu farklılıklarını ve halkaları kapatabilirsiniz.

Uzmanlar bu konuda bize yardım ediyor

Kapatıcılar, göz altlarındaki koyu gölgeleri ya da göz kenarlarındaki ince kırışıklıkları kamufle etmek için en ideal makyaj malzemesi. Önemli olan cildiniz için doğru kapatıcı tonunu bulmak. Bunun en kolay yolu da kullandığınız fondötenin bir ton açığını seçmekten geçiyor.

Aynı şey makyaj çantanızdaki pudra için de geçerli. Cildinizdeki yüzeye yakın kılcal damarları gizlemek için ürünlerin alt tonunun sarı olması önemli. Bir miktar kapatıcıyla dudak çevresindeki derin nazolabiyal çizgilerin de optik olarak daha az görünmesini sağlayabilirsiniz.

Aydınlık bakışların sırrınıysa, makyaj artistleri, kapatıcı ürünün kaşların hemen altındaki far sürülmeyen bölgeye uygulanması olarak veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir