Her erkeğin duyduğu kadınca aşk soruları

Her erkek mutlaka bir kez bile olsa maruz kalmıştır bu tip kadınca suallere. Kadınların erkeklere sorduğu bir takım kalıp sorular var. Kadınlar, sevgiyi hissetmek ister. Sevildiklerini her zaman duymak ister. İlgi arsızı olan bazı kadınlarsa, beraber oldukları erkeklere sık sık böyle sorular sorar. Beni seviyor musun, bana aşık mısın, bensiz yaşar mısın, ölsem ağlar mısın..Çok çocukça gelebilir ama kadınlar bu soruları gerçekten soruyor ve cevabını da önemsiyor.

Aşk. Kadınca bir bilmece. Kadınlar aşkı sonuna kadar yaşıyor. Ama bir kadının aşkı bitti mi geri dönüşü olmuyor. Kadınlar erkeklerden tıpkı kendileri gibi yani kadınca sevmelerini bekliyor. Oysa erkekler farklı bir yaradılışa sahip ve doğal olarak erkekçe seviyor. İşte burada çatışmalar başlıyor. İki taraf da seviyor ama maalesef beyinler farklı çalıştığı için taraflar birbirini anlamıyor.

Kadınların erkeklere en çok sordukları 5 kadınca ve kadınsı soru ile duymak istedikleri ve erkeğin söylemek isteyebileceği yanıtlar…

1- Ne Düşünüyorsun?
2- Bana aşık mısın?
3- Kilolu muyum?
4- O kadın benden daha mı güzel?
5- Ölürsem ne yaparsın?

Erkekler sorular için ne düşünüyor?
Erkekler bu sorular hakkında ne düşünüyor merak ediyor musunuz? Sorulara eşinin veya sevgilisinin istemediği yanıtı veren erkeğin başı büyük derde giriyor. Yanlış yanıt sonra boşanmaya kadar gidebilen büyük bir tartışma başlayabiliyor. Kadınların sıkça sordukları bu tür sorulara erkeklerin vermek istedikleri cevaplara göz atmak eğlenceli olabilir.

En çok soru 5 soru için istenilen ve erkeğin verebileceği yanıtlar

1- Ne düşünüyorsun?
Kadının duymak istediği doğru cevap; “Senin ne kadar güzel, zarif, entellektüel, zeki, düşünceli olduğunu ve seninle karşılaştığım için ne kadar şanslı olduğumu”…
Erkeğin söylemek isteyebileceği yanıtlar; “Futbol, ne kadar şişman olduğunu, şu kızın senden daha güzel olduğunu, öldüğünde parayı nasıl harcayacağımı” olabilir. Ancak erkekler genel olarak demek istediği “Eğer bilmeni isteseydim düşünmek yerine seninle konuşuyor olurdum”…

2- Bana aşık mısın?
Kadının duymak istediği doğru cevap; “Evet sevgilim..”
Erkeğin söylemek isteyebileceği yanıtlar; “Sanırım, eğer evet dersem daha mı iyi hissedeceksin, aşk kelimesi çok bağlayıcı bir şey, ne?”

3 -Kilolu muyum?
Kadının duymak istediği doğru cevap; “Hayır, tabi ki değilsin”
Erkeğin söylemek isteyebileceği yanıtlar; “Sana şişmansın diyemem, kilolusun da diyemem…, neyle karşılaştırıyoruz, biraz ekstra kilo sana yakışıyor, seni daha kilolu gördüm, soruyu tekrar edebilir misin?..”

4 – O kadın benden daha mı güzel?
Kadının duymak istediği doğru cevap; “Hayır, sen çok çok daha güzelsin”
Erkeğin söylemek isteyebileceği yanıtlar; Buradaki ‘o kadın’ eski kız arkadaşı, yolculukta karşılaşılan biri veya bir sinema yıldızı olabilir. “Çok güzel değil sadece farklı bir havası var, Evet ama bahse girerim sen kişilik olarak daha iyisin, sadece senden daha zayıf ve genç, soruyu tekrar eder misin?”

5- Ölürsem ne yaparsın?
Kadının duymak istediği doğru cevap; “Aşkım bu tür kötü bir olay olursa yaşam benim için anlamını kaybeder. Geçtiğimiz yollarda, gittiğimiz yerlerde dolaşırım. Hep mezarına gelirim…” Erkeğin söylemek isteyebileceği yanıtlar; “Yeniden aşık olurum evimizde yaşarım, yalnız yaşayamam evlenirim, dünyayı dolaşırım, özgür bir hayat yaşarım”…

Kadınlara son bir tavsiye! Sevgilinizden veya eşinizden duymak istedikleriniz için onu doğru yönlendirin. Duymak istediğiniz gibi biri olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir