İbrahim Saraçoğlu Eklem Romatizmasına Çözüm

İbrahim Saraçoğlu, Kireçleme ve Eklem Romatizmasına Çözüm. Kireçlenme ve romatizma sorunu olanlar için işte Çınar Yaprağı kürü. Ödem, kireçlenme, romatizma ve ağrılar için önce 3 avuç ısırgan lapası kürü uygulanır. 3 avuç ısırgan haşlanır ve bu tülbente koyulup şiş bölgenin üstüne koyulur. Bu kür ödemi söker.

Derin yırtıklı 2 çınar yaprağı 1 bardak suda 1 dk kaynatılır ve bu su içilir. Günde 2 kere çınar yaprağı suyu içilir.

Romatizma kürü:

İltihaplı romatizma için kiraz sapı-ısırgan kürü

Kaynayan yarım litre klorsuz suya, önce 25-30 adet kiraz sapını ilave edin ve kısık ateşte ağzı kapalı olarak üç dakika demleyin.

Üç dakikadan sonra bir tatlı kaşığı ısırgan ilave edip üç dakika daha demleyin. Altıncı dakikadan sonra ocağın altını kapatın ve ılıyınca süzün.

Yarısını sabah kahvaltıdan iki saat sonra diğer yarısını da akşam yemeğinden iki saat önce için. Bu kürün uygulama süresi yirmibir gündür. İleriki dönemlerde şikâyetlerin seyrine göre tekrarlanabilir.

Romatizma ağrılarının giderilmesinde ağrı kesiciler kullanmak sadece semptomatik bir tedavidir. Yani sadece ağrıyı ortadan kaldırıcı etki gösterirler.

Kullanılan ilaçlar ile romatizma ortadan kalkmamaktadır, yani ilaç kullanmak kesin bir tedavi şekli değildir. Sadece, romatizma hastalığı ile ilgili şikayetlerini geçici olarak ortadan kaldırmaktadır. Romatizma hastaları ilaçlarını kullandıkları sürece şikayet yaşamamaktadırlar.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiği destekleyici bitkisel kür ise, romatoid artrit (iltihaplı eklem romatizması) rahatsızlığını hem tedavi etmekte hem de hastalığı tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiği destekleyici kürün kullanım süresi yaklaşık 2 ay sürüyor. Romatoid artrit hastalarının uygulamaya başladıkları bu bitkisel destekleyici kür, vücutta depolanarak birinci haftadan sonra etkisini yavaş yavaş göstermeye başlamaktadır. İkinci haftadan itibaren de tedavi etmeye başlamaktadır.

İbrahim Saraçoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir