İkizler Burcu Olanların Karakteri

İkizler burcu hava grubundandır. En zeki burç dersek kesinlikle abartılı konuşmuş olmayız. Hava grubu genel olarak zekidir ancak hava grubundan olan 3 burç içinde ikizler burcu diğer 2 arkadaş burçlardan zekası ile ayrılır ve öne geçer. İkizler burcu olan insan için en değerli şey bilgi ve bilgiye erişimdir.İletişim, konuşmak, yazmak, dinlemek, anlamak ve anlatmak ikizler burcunun hayat amacıdır. Bir ikizler insanını asla suskun, cahil ya da pasif bir şekilde göremezsiniz. Onun yaşam amacına aykırıdır.

İkizler, iletişimi, yazmayı ve öğretmeyi sembolize eden bir gezegen olan Merkür’ün etkisi altındadır. Merkür’ün hızlı hareketi gibi, uzun süre odaklanmış kalmak da zor olabilir .

Kelime ve fikir severler, bazen bu meraklı tabelayı takip etmek için dikkatlice düşünmek zorundasınız! Bu dünyadaki hemen hemen her şey ikizler burcunu şaşırtıyor ve bazen ne istediğini bulmak için yeterli zamanı olmadığını hissediyor. Bu burcun yerlileri büyük sanatçılar, yazarlar veya gazeteciler olabilir.

İkizler burcu, kolları, omuzları ve ciğerleri yönetir; bu özel dikkat gerektiren bölgelerden gelebilecek fiziksel zayıflıklara dikkat.

Çok yönlü ve meraklı, bu yüzden sadece uygulanabilir projelere katılması önemlidir. Her şeyi denemek, her şeyi keşfetmek istersiniz, ancak hasta ya da yorgunsanız bunu yapamazsınız, ikincisi ikiyüzlü olduğunda ya da bir fikri, inancı ya da kişiyi takip edemediğinde zorluklar ortaya çıkabilir. Enerjisini saçmak yerine, kanalize etmesi daha iyi olur.

Burcunuz İkizler Mi?

Merkür, tanrıların habercisi, sizin gezegeninizdir. Ayaklarındaki kanatları çevik hale getirir. Bir durumdan diğerine uçar, bir yerden diğerine … Bu sizi uyarlanabilir yapar! Gezgin, konuşkan, girişken, çevik zihinli ve fiziksel olarak, çok şanslı ebedi gençlik… Bir ergenlik büyüsü, gözlerinde bir ışıltı ya da bir gülümseme seni izleyenleri baştan çıkarır. Sizin merakınız en büyük hazinenizdir. varlıktır. Onun sayesinde sürekli zenginleşiyor ve evrimleşiyorsunuz! Zayıf noktaların mı? Zihinsel ajitasyon ve sinirlilik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir