İşte fuzuli alışverişlerim

Bu sıralar gerçekten çok gereksiz harcamalara yapıyorum. İçimde değişik bir alışveriş manyaklığı hasıl oldu da diyebilirim. Zaten indirim sezonu malum. Ucuz bulduğum her şeyi alıp odamın bi köşesine atıyorum. Bakalım aldıklarımı kullanacak mıyım. En çok da lc waikiki online mağazasını ziyaret ediyorum. Outlet reyonuna ne düşerse büyük bi merakla bakıp, beğendiklerimi alıveriyorum.

İşte bu hafta içinde kendime ve anneme aldığım birkaç parça.

Biz kadınlar neden alışveriş yaparız?

Bu büyük bir sorun ve bence gerçekten bilimsel olarak bu sorunun üzerine eğilinmesi gerekiyor. Çünkü öyle anlar oluyor ki kendimizi alışverişten alamıyoruz. Değişik bir hastalık. Umarım tedavimizi bulurlar.

Beğendiğim bu çiçek desenli tayt lcw markalı ve online satışta 12 liraya inince alayım dedim. Deseni ve vücuda oturuşu gayet güzel. Giymeye de başladım zaten.

Çok sevdim kendilerini.

Bir de anneler gününde daybuyday adlı alışveriş sitesinden anneme çanta ve cüzdan almıştım. Bu çanta ve cüzdanın da kalitelerine hayran kaldım diyebilirim. Gerçekten de umduğumdan daha güzel çıktılar.

Fiyatlarına gelince, kahverengi bu kol çantasını 29 liraya aldım. Tam bir anne çantası ve annem de beğendi. Onu mutlu ettiğim için ben de çok mutlu oldum tabi ki. Cüzdan da çanta ile oldukça uyumlu ve son derece kullanışlı. Kendi başına portföy olarak da kullanılabilecek bir çanta niteliği taşıyor. Fiyatı 14 lira. Daybuyday ülkemizde en ucuz çanta satan alışveriş sitesi biliyor musunuz? Sizin de arada bi kontrol etmenizi öneririm.

Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir