Jennifer Aniston, Squirrels to the Nuts Filmi 2014

Jennifer Aniston özellikle oynadığı romantik komedi filmleri ile aklıma kazındı. Ki bu romantik komedilere de çok yakışıyor. Kimi zaman haylaz bir kadın, kimi zaman duygusal bir aşık. Pek çok kadın romantik komedilerde Jennifer Aniston‘da kendini buluyor. Çok sevdiğimiz yıldız 2014 yılında karşımıza biraz daha kalınlaşmış şekilde çıktı. Kaç kilo fazlalığı var bilmiyorum ancak yaşlanma belirtileri başlamış görünüyor.

Jennifer Aniston yeni filmi için setlerde. Şu sıralar yabancı dedikodu sitelerinde boy boy fotoğrafları yayınlanıyor. Tabi ki Jennifer Aniston film setlerinde oradan oraya koşuştururken çekilmiş bu fotoğraflar. 2014 yılı için Jennifer Aniston’un nasıl bir stil belirlediğini merak ediyorsanız işte birkaç fotoğraf. Kilo almak ona yakışmış mı sizce?

Narin çıtı pıtı genç kız gitmiş yerine olgun bir kadın gelmiş. Hadi bakalım. Karşımızda yeni Jennifer Aniston.

Bu arada film demişken, Jennifer Aniston’un söz konusu seti “Squirrels to the Nuts” adlı film için. Squirrels to the Nuts filminde Jennifer’a eşlik eden erkek oyuncu ise komedi filmlerinde sıkça görmeye alışkın olduğumuz Owen Wilson. “Squirrels to the Nuts” filmi komedi.

Squirrels to the Nuts filmi hakkında henüz bir bilgi edinemedim. Bildiğim tek şey, Jennifer filmde Owen ile rol alıyor. Bakalım, yakında ülkemizde de gösterime girer de İnşallah Squirrels to the Nuts filmini biz de seyrederiz. Bu arada Ciddi bir Owen Wilson hayranı olduğumu da belirtmek istiyorum. Bu açıdan daha çok merak ediyorum söz konusu filmi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir