Kadının sırları, kadınca itiraflar, kadınların itirafları

Kadınca itiraflar, kadınların çoğu zaman kendilerine bile itiraf edemediği çok özel sırları vardır. Kadınlar, erkeklerden farklı bir beyin mekanizmasına sahip. Çok karmaşık, sırlarla dolu, çetrefilli, oyunlar, hileler, yalanlar, kimi zaman kendilerinin bile anlamadığı pek çok karmaşa. Kadınlar, erkeklerle kedinin fareyle oynaması gibi oynuyor aslında. Ama sorsak biz kadınlar meleğiz. Hiç öyle kötü şeyler yapar mıyız? ne münasebet..Yaparız yaparız, kandırmayalım birbirimizi. İşte, itiraflar ve kadınca düşüncenin sırları.

Kadınlar, çoğu zaman inkar ettikleri pek çok şeyi derinden derine sever, ister ya da seçer. Nedir bunlar?

Her kadın güzel olduğunu bilmek, duymak ve hissetmek ister.

Kadınlar, kolay kadın imajı çizmemek adına, zor kadın rollerine bürünebilir. İstedikleri halde, ilişki teklifine hayır derler. Buluşma teklifini geri çevirirler. Erkeklere düşense, ısrar etmek ve birkaç kez daha denemektir. Sonunda kabul edildiklerini görecekler.

Çoğu kadın ağlamayı gizli bir silah olarak görür ve kolayca ağlar.

Kadınlar ayrıldıklarında ya da terk edildiklerinde direkt eski sevgililerini arar.

Çoğu kadının, yedekte tuttuğu bir korumacı erkeği vardır. Yalnızken, mutsuzken, öz güven sorunu yaşarken o stepne erkek aklımıza gelir ve ona koşarız. Doğru mu, hayır tabi ki yanlış bir davranış.

Gizliden gizliye devamlı diyet yapan kadınlar da vardır. Diyet yaptığımızı herkese duyurmayız. Ne zaman ki kilo verir, gözle görünür bir değişim yaşarız, işte o zaman diyette olduğumuzu söyleyebiliriz. Kadınlar, çok yiyorum ama kilo almıyorum, sözünü de sık kullanır. İşin aslı, aslında çok yedikleri için değil, dengeli yedikleri için zayıf kalırlar. Sosyal hayatta çok yer, ama eve gelince açlıktan ölürüz ama yine de yemeyiz. Dengelemeye çalışırız.

Kadınca itiraflar, kadınların kendilerinden dahi zaman zaman sakladığı gizli olmayan ama gizlenen kadınca hareketlerdir.

Kadınlar, evli ve yüzüklü erkeklere de ilgi duyuyor. Hoş bir davranış olmamakla beraber kadınlara sorsak kesinlikle reddediyorlar ama yapılan araştırmalara göre, yüzüklü erkekler daha çok çekici geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir