Kadınların direnemeyeceği erkek bulundu

erkeklerAh biz kadınlar. Erkeklere çok direnebiliyormuşuz gibi, bilim insanları bizim asla karşı koyamayacağımız erkek tiplerini bulmuş. Bizim bile farkında olmadığımız gerçekler varmış meğer. Bilim, kadınların direnemeyeceği erkek türlerini ortaya koymuş. Kadınca bir gizem daha çözüldü diyebilir miyiz bu noktada, bilemiyorum. Bakalım, bizim bile bilmediğimiz karşı koyulmaz erkek profili nasılmış.

Kendine güvenen ortalama görünüşlü bir erkeğin kadınlarla daha çekici bir yüzü olanlardan daha başarılı olduğu düşüncesi oldukça yaygındır. Ve şimdi bir açıklama daha var.

Yayınlanan bir çalışmada Psychological Science ortaya koyuldu ki; görünüm açısından aşırı güzellik standartları olan erkekler , ancak kadınların etrafında daha eminiz, yüksek fiziksel çekiciliği ile erkeklerden daha başarılıdır.

Bu çalışma, her bir katılımcının başka bir katılımcıyla üç dakika konuşarak geçirdiği hızlı arkadaşlığa katılan 96 erkek ve 103 kadından oluşuyordu. Sonuçlar gösterdi “kendine güvenen erkek, kadın tarafından daha çekici olarak bulundu.” Ve bu güven, buluşma başarısı için anahtarıydı.

Buna ek olarak, çalışma fiziksel görünüşüyle ​​daha az ilgilenen erkekler sadece kadınlarla daha başarılı değil, aynı zamanda kendine güvenen çocuklar yetiştiriyorlar.

Fiziksel olarak çekici erkeklerin aldatmaya daha eğilimli olduklarını da ekledi.

Kadınların kendine güvenen ve tercihi: Yani şimdi biz en çok arzu edilen erkeklerin yaklaşık iki şey biliyorum kalpli – bilimsel olarak kanıtlanmış bir görünüm güzellik kalıplaşmış uzaktır çocuklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir