Kilolu kadın çekiciliği

Kilolu kadınlar da çekici olur. Kadın çekiciliğinin kilo, boy ve saç ile ilgisi yok. Kadınca özelliklerimiz bizi çekici yapar. Erkeklere çekici gelen, erkeklerin beğendiği, erkeklere hoş gelen kadınsı hallerimiz, bizi daima bir adım öne çıkarır. Kadın çekici olmak isterse olur. Çekicilik doğuştan gelen bir özellik olsa da sonradan da geliştirilebilir. Çekici olan, erkeklerin hayır diyemediği kadınların özelliklerini bilin ve siz de ona göre hareket edin. Mutlaka siz de çekici ve alımlı bir kadın olacaksınız.

1-Her zaman gülümseyin

Gülümsemek bir kadının en büyük silahıdır. Her zaman güler yüzlü olun. Ne kadar güzel ve bakımlı bir kadın olursanız olun eğer üzerinizde “kendini beğenmişlik ve somurtkanlık” varsa erkekler sizden uzak durur. Negatif elektrik yayan bir kadın çekici değildir. Çekicilik sempatiklik ve cazibe ile donatıldığında karşı koyulmaz olabilir. Pozitif bir kadın olun. Hayata daha iyimser yaklaşın. Olaylara ve durumlara yaklaşırken her zaman daha net ve pozitif olun. Olumsuz düşünce ve sürekli yakınmak sizi gözden düşürür. Çekici kadınlar, pozitif enerjiye sahip ve gülümseyen kadınlardır.

2-Güzelliklerinizin farkında olun

Kilolu bir kadın olabilirsiniz. Fazla kilolarınızdan kurtulamayabilirsiniz. Ve hatta belki de siz kendinizi kilolarınızla seviyorsunuz, zayıflamak istemiyorsunuz. O halde güzelliklerinizi ön plana çıkarın. Saçınız her zaman bakımlı olmalıdır. Temiz, bakımlı, her zaman kaşı gözü bakımlı ve güzel bir kadın çekicidir. Bacaklarınız güzelse etek ve elbise tercih edin. Boynunuzu uzun göstermek için derin V yakalı bluzlar giyin. Belinizin inceliğini vurgulayın. A kesim elbiseler tercih edin. Parfümünüzün de kaliteli ve size yakışır olmasına özen gösterin.

3-Güçlü olun ama abartmayın

Öz güvenli ve güçlü kadınlar çekicidir. Mızmız, sürekli yakınan, kendi işini kendi halletmekte zorlanan, hep başkalarından faydalanan bir kadın çekici olmaktan uzaktır. Öz güvenli olun. Becerilerinizi geliştirin. Hobiler edinin. Pasif, amaçsız, sadece makyaja ve güzelliğe yatırım yapan ama kendini geliştirmeyen bir kadın erkekler nazarında çekici değildir. Tercih edilme olasılığınız da oldukça düşüktür. Abartmamak kaydı ile her zaman güçlü olun. Yalnız her işimi kendim yaparım, sana ihtiyacım yok profili çizmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir