Kısa kirpikleri uzatmak için doğal formüller

Kirpikler zamanla dökülür, seyrelir, gür ve uzun kirpikler biz kadınlar için oldukça önemlidir. Kısalan, dökülüp seyrekleşen, ince kirpikler için doğal yağlar ve çözüm önerileri var. Kirpik bakımı yapmak bu noktada son derece faydalı. Doğal bakımla yapılan kirpik bakımı, kirpiklerin kalınlaşmasını sağlar. Kirpikler gürleşir ve uzar. Kısa kirpikleri uzatmak için bakım yağları edinin ve kirpik bakımına hemen şimdi başlayın. Zamanla kirpiklerinizin gürleştiğini göreceksiniz. Kirpikler hemen bir gecede uzamaz tabi ki. En az 4 hafta içerisinde sonuçları göreceksiniz.

Vazelin (Petrol Jelisi)

Birçok pahalı ve zaman alan muamele, göz kapaklarınızdaki cildi koyulaştırabilir. Bu seçenekler yerine, uzun ve kalın kirpikler büyütmek için vazelin denemek isteyen var mı? Evet doğru; Vazelin, kirpiklerinizi uzatmak için en iyi ev ilaçlarından biridir. Bu düşük maliyetli ve kullanışlı tedavinin sonuçları göstermek biraz zaman alıyor, ancak zekice çalışıyor. Görünür bir değişikliği fark etmek için uyku önce kirpik çizgisine biraz Vazelin uygulayın.

Zeytinyağı ve Hintyağı

Doğal yağların birçok faydası olduğu bilinmektedir. Zeytin ve hint yağı kombine edildiğinde kirpik büyümesi için zekice çalışıyor. İki yağın karışımını eşit oranda yapın ve ince bir fırça ile kirpik kirpik çizgisine uygulayın. Bu çarenin kirpiklerin büyümesini teşvik ettiğinden eminiz. Uzun, kalın kirpikler büyütmek için bugün izlemeye başlayın.

Uzatan Maskara

Her şeyi deneyen bireyler, maskaralarla yapay uzatmayı seçebilirler. Anında sonuçlar verirler ve uzun, kalın ve koyu kirpikler verirler. Kısa sürede kusursuz, kıvırcık ve uzun kirpikler sunuyor.

Kirpik Hızlandırıcı

Bugün piyasada pek çok maskara seçeneği var. Bununla birlikte, kirpik hızlandırıcılarla çalışmayı düşünmüş müydünüz? Bir kirpik hızlandırıcı ile maskara uygulamak uzun kirpikler isteyen kişiler için harikalar yaratır.

Besleyici Diyet

Besleyici bir diyet, aynı zamanda sağlıklı kirpiklerin büyümesini de teşvik eder. Doymuş yağda yüksek bir diyet olması, kirpik büyümesine yardımcı olur ve yemek planınızda protein ve lifi içermesi önemlidir. Elma, yeşil sebze, guavalar, balık, et ve yumurta gibi besinler tüketir ve kirpik büyümesini uyarır ve arttırır.

Temiz Parlatıcılar

Tıpkı tıpkı saçlarınız gibi birinin kirpik bakımına ihtiyacı vardır. Göz makyajınızı her uyguladığınızda, gece uyumadan önce gözleri yıkamaya özen gösterin. Gözlerimiz gözenekleri tıkayan gün boyunca çok fazla toz ve kiri emer. Gözeneklerin temizlenmesi, göz güzelliğiyle birlikte doğru göz sağlığının korunmasına yardımcı olur. İsteğe bağlı olmayan nem ve yağlardan arındırmak için yüz mendilleri veya yüz mendilleri kullanılması önerilir.

Kısa kirpiklerin nasıl büyüyeceği konusunda birçok farklı çözüm var, ancak size uygun doğru tedaviyi seçmek zor. Sabretmek ve herhangi bir hatadan kaçınmak için gerekli tedbirleri almak önemlidir. Olumlu sonuçları görmek için düzenli olarak tedavi planınızı takip ettiğinizden emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir