Kova Burcunu Etkilemek

kova burcu
Kova Burcu
Kova Burcu ile asla uğraşmayın.Onu ters yönde etkilememek için asla yapmayacağınız 4 hata. Sizi uyarmış olayım! Kova burcu kadar bağımsız ve özgür bir insanı anlamak zor, ancak onu yanınızda tutmak istiyorsanız, ona söylememeniz gereken şeyler var. Çevrenizdeki bir Kova Burcu insanı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, onunla asla uğraşmayacağınız ve asla yapmayacağınız 4 hatayı çabucak keşfedin.

Kova, karmaşık bir astrolojik işarettir ve henüz tüm durumlarına koymak için 4 küçük şey yeterlidir. Dikkatli ol, o da tahmin edilemez, o yüzden ona kızmamaya çalış.

Bir erkek veya bir kadın için farketmeksizin bir kovaya asla yapmaman gereken 4 şey

Cebinize bir Kova koymak için asla yapmanız gerekenleri hızlı bir şekilde öğrenin.

1. Daha açıklayıcı olmasını istemeyin

Kova duyarsız görünüyor. Sinir bozucu, ancak kolayca bir robota benzetebilseniz bile, Kova sadece duygularını göstermekte zorlanıyor. İçinde ne sakladığını söyletmeye çalışmayın, aksi takdirde arkasını dönüp daha basit ilişkiler aramayı tercih eder.

2. Ona bencil olduğunu söylemeyin

Bu doğru, Kova Burcu sinir bozucu. Sadece kendisiyle konuşmaya meyilli ve muhataplarına soru sormayı unutuyor. Sadece burada, ona insanlarla ilgilenmediğini söylemekten kaçının, aksi halde onu gerçekten sinirlendirirsiniz ve çok kırılırsınız.

3. Zekasına meydan okumayın

Kova burcu insanı hava grubundandır, aklıyla çalışmayı için sever ve ileri görüşlü bir düşünür olduğunu düşünür. Size ne söylediğinden şüphe ederseniz ya da düşüncelerini ve düşünce tarzlarını eleştirirseniz, sonsuza dek sinirlenir.

4. Onu dizginlemeye çalışmayın

Kova özgür bir varlıktır. Hoşlandığında, çok hoşuna gider, ancak acil durum çıkışının her zaman kullanılabilir olduğunu bilmekten de hoşlanır. Sürekli olarak onu geri tutmaya çalışıyorsan, sana ihtiyacı olmadığını söylemek için seni gerçekten yalnız bırakacak. Ona güvenmeyi öğren!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir