Mudo FTS64 Hakkında Kullanıcı Yorumları

Mudo FTS64 alt markasına ait kum rengi denilen ancak pence çok uçuk bir pembeyi andıran bu incecik baharlık yağmurluk modelini beğendim. Etiket fiyatı 159 tl olan mudo yağmurluğu 59 liraya aldım. Mudo bedenleri nasıl diye soracak olursanız, benden tavsiye bir beden küçük tercih edin. Çünkü bana göre Mudo bedenleri bir beden büyük yani rahat kalıp üretiyor. Dolayısıyla tam bedeniniz üzerinizde biraz bol olabilir. Ben de yağmurluğu bir beden küçük aldım.

Bahar ayları ve hatta yaz akşamları için oldukça ideal. Kaliteli bir mudo ürünü. Kalitesi aman aman harika muazzam diyemem elbet de. Sonuçta orta sınıfın rahatlıkla alabileceği ürünler. Yine de kalıpları, kesimler ve duruşu ciddi ciddi çok hoşuma gitti. Kesimi bir harika sevgili hanımlar. İşte benim aldığım bu bahar giyeceğim sportif yağmurluğum bu.

Ürün Kodu: 1133142-102
Malzeme: % 100 Polyester
Renk: Kum rengi

Mudo FTS64 ile bahar sezonuna şık ve sportif bir başlangıç yapın! Soft rengi ve spor modeli ile bayanların stiline smart casual bir duruş getirecek kapüşonlu mont, bahar aylarının hafif serin ve ılıman havaları için gardıroplarının vazgeçilmez şıklığı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir