Salvador Dali Eau De Ruby Lips Nasıl Kokuyor?

Salvador Dali Eau De Ruby Lips son aldığım parfümümdü. Bu parfüm hakkında yorum arayan sevgili hanımlar için, parfümün nasıl koktuğu hakkında fikirlerimi sizinle paylaşmak istedim. Öncelikle Salvador Dali Eau De Ruby Lips parfümünü Markafoni’den uygun bir fiyata aldım. Aldığıma da pişman olmadım. Çünkü gerçekten çok beğendim. Hakkında hiçbir fikrim olmadığı halde, parfüm meraklısı bir kadın olarak tereddütsüz aldığım Salvador Dali Eau De Ruby Lips beni pişman etmedi.

Ben ikizler burcu kadınıyım. Değişiklikleri ve yenilikleri çok severim. Özellikle de canlı, dinamik, hareketli ve her daim genç kokular tercih ederim. İşte bu açıdan Salvador Dali Eau De Ruby Lips tam benlik bir koku. Çünkü bütün bu saydığım unsurları barındırıyor.

Kokusu şekerli-meyvemsi, hafif de çiçeksi ama daha çok meyvemsi bir notası var. İlk sıktığımızda şekerli kokuyor ancak zamanla koku oturuyor ve çok hafif, tatlı bir bahar havası yaşatıyor bize. Tam baharlık bir parfüm. Esmer tenlilere yakışacağını zannetmiyorum. Ben buğday tenliyim.

Salvador Dali Eau De Ruby Lips, kalıcılığı ile beni tatmin etti. Kalıcılık konusuna da değinmek istedim. Çünkü parfüm alacağımız zaman aklımıza gelen ilk soru bu oluyor. Acaba kalıcı mı? Evet, en azından birkaç gün boyunca kıyafetlerde kalıyor. Tende de hoş bir kalıcılığı var.

Genç bir bayansanız tavsiye ederim. Güzel bir parfüm bence..