Samimi bir kadın sitesi

Merhabalar değerli takipçilerimiz, Bu yazımızda sizlere bizim sitemize benzeyen, yalnızca kadınların üye olarak bilgi alış verişinde bulunabildiği bir kadın sitesinden bahsetmek istiyorum. Öncelikle siteyi unutsanız bile, adını unutmayacağınızı düşünerek site adresinin Hanimefendi.com olduğunu söylemekte fayda var. İsminden de anlaşılacağı gibi yalnızca bayanlara hitap eden sitede, kadınların dertlerini, soru ve sorunlarını yine yalnızca hemcinsleri ile paylaşabileceği bir forum bulunuyor.

Sitedeki bu kadın forumu bölümünde, aile ve ilişkiler, yemek tarifleri, moda, makyaj, gebelik dönemi ile ilgili bilgiler, hafta hafta hamilelik ve hamileliğin getirdiği sorun ve sorumluluklar, hobi dünyası, el örgüleri ve el işleri gibi konularda diğer üyelerin fikirlerinden faydalanılabiliyor.

Yalnızca kadınlara özel bu site, yalnızca forum ile ön plana çıkmıyor. Ayrıca uzman editörlerinin hazırladığı çok faydalı ve bilgilendirici makaleler, kadın portalı ismi ile adlandırılan bölümde paylaşıma açılıyor. Yine bu kadın portalında, forumda olduğu gibi yemek tarifleri, tatlı tarifleri, ev temizliğindeki püf noktaları, gebelik döneminde dikkat edilmesi gerekenler, kadın erkek ilişkileri, moda ve makyaj gibi konular, alışveriş ve indirim haberleri gibi kadınların ilgi gösterdiği bir çok konuda da bilgiye ulaşmak mümkün.

Uzun bir süredir hizmette olan Hanimefendi.com adlı bu kadın sitesi, yalnızca bayan kullanıcıların üye olabileceği bir site. Erkek üyeler çeşitli yollarla tesbit ediliyor, ve derhal siteden uzaklaştırılıyor. Sitedeki paylaşımlarınızı özel hale getirerek, içerikleri yalnızca sizin istediğiniz kişilerin görmesini de sağlayabiliyorsunuz.

Tüm ziyaretçilerimize sağlıklı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir