Sevmeyen Sevgiliyi Anlama Yolları

Bir erkekten söz ediyorsak eğer; erkekler sevgilerini üç şekilde ifade eder. Seven erkekler, sevgililerini saklamaz, ilgilenir ve korur. Bir erkek sizi sevmiyorsa sizi ailesinden ve çevresinden saklar. Sizinle ilgilenmez. Ve sizi korumaz. Yani başınıza kötü olaylar geldiğinde umursamaz. Sevmeyen sevgiliyi anlamak için bu üç kriter ilk basamağımız.

Sevmeyen sevgiliyi size sürekli kusur bulur. Gerçekten sevgi dolu bir adam için, her zaman güzelsin, dağınık saçlı ve hatta senin büyük geceliğin içinde. Kendiniz söylemezseniz, kış tatillerinden sonra birkaç kilo daha kazandığınızı fark etmeyecektir. Ama eğer erkeğiniz sürekli olarak spor salonuna gitmenizi söylerse veya estetik ameliyat ihtiyacınız olduğuna dair ipucu verirse, onu şımartmak için acele etmeyin. Büyük olasılıkla, kendinize uygun olmayan görünüşünüz değil . Kilo verseniz bile, sizde başka hatalar bulacak.

Kadınlar ilişkilerini veya eşlerinin arkadaşlarıyla olan eksikliklerini tartışırken, erkekler de her şeyi konuşulmadan tutmaya çalışır. Hiç kimse mükemmel değildir, ama gerçekten sevgi dolu insanlar, kusurlara odaklanmak yerine eşin avantajlarına odaklanır.

Eşiniz sizin aldatmanıza izin veriyorsa ve başarısızlıklarınıza gülerse, böyle bir ilişkiden iyi bir şey beklemeyin. Böyle bir partner size saygı duymaz ve güçlü ve güvenilir bir birliktelik saygı olmadan imkansızdır. Sizi diğer insanlarla eleştirerek, bilinçsiz bir şekilde başkalarına (ve kendisine) sizi sevmekten vazgeçmesinin sizin suçunuz olduğunu kanıtlamaya çalışır.

Sevgi dolu erkekler, kural olarak, tüm bunlara katlanır ve sessiz kalır veya mizahla tepki verir. Adamınız sürekli yaptığınız her küçük şeyi inceliyorsa ve davranışınız hakkında olumsuz yorumlar yapıyorsa, geriye kalan tek duygunun aşk yerine tahriş olması demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir