Su içmenin faydaları

1 ay boyunca kendimce bir deney yaptım. Her gün düzeli olarak, düzenli miktarda su içtim. Sabah uyanınca başladım su içmeye. Su içmenin ne kadar faydalı olduğunu söylenir durur. Ben de kendimce, kendimde suyun etkilerini gözlemlemeye çalıştım. Aslında son zamanlarda çok stresliydim. Daha enerjik hissetmek için ne yapacağımı artık bilmiyordum. Cildim ve saçlarım donuk görünüyordu ve bedenim bana işe yaramadığının sinyallerini gönderiyordu. İşte bu nedenle suya sarıldım diyebilirim. 1 ay boyunca aç karnına su içmeye başladım. Sonuçlar beni şaşırttı.

1. Daha taze ve sağlıklı hissetmeye başlamıştım.

Sabahları içki içmeye başladıktan birkaç gün sonra hafif hissetmeye başlamıştım. Vücudumun daha kolay detoks yapıyor olduğunu hissediyordum.

2. Metabolizmam iyileşti.

Bu uygulama diyetimi daha fazla tolere etti. Artık beni her saat rahatsız eden açlığı hissetmedim. Öğünler arasında atıştırma ihtiyacı ortadan kayboldu ve daha enerjim vardı.

3. Kilo vermemde bana yardımcı oldu.

Kendimi daha az acıkmış hissetmenin yanı sıra, sindirimimin yavaş ve ağır olmayı bıraktı. Ve daha fazla enerjiye sahip olmak beni daha fazla egzersiz yapmak için motive etti.

4. Midem rahatladı.

Evet şimdi ve sonra hazımsızlık ve asit reflü çekti. Ancak her sabah su içmeye başladıktan sonra bu problem kayboldu ve artık her öğünde o korkunç rahatsızlığı hissetmedim.

5. Cildimdeki görünüm iyileşti.

Yalan söylemeyeceğim. İnsanlar bana göre yaşımdan daha eski olduğumu söylerdi. Su terapisine başladığımdan beri, yüzümdeki kırışıklıklar azaldı ve şimdi cildim sağlıklı, ışıltılı ve parlıyor görünüyor!

6. Saçlarım daha iyi görünmeye başladı.

Saçlarım o kadar gevşekti ki genellikle ayda iki kere kesim yapmak zorundaydım. İçme suyu sadece sağlıklı saç büyümesine neden olmakla kalmadı, aynı zamanda inanılmaz parlaklık kazandırdı!

7. İdrar yolu enfeksiyonu görmeyi bıraktım.

Su arıtımı bu sorunu herhangi bir antibiyotikten daha iyi çözdü. Bu noktada başarı bayıldı ve artık acı verici yanma hissinden rahatsız değilim.

8. Uzun zamandır hasta değilim.

Bu basit ritüel, bağışıklık sistemimi gerçekten iyileştirdi. Boş bir midede içme suyu kadar basit bir şey, tıbba başvurmaksızın hastalıklarla baş etmemde yardımcı oldu.

Sabahları içme suyundan nasıl faydalanabilirim?

  • Gün boyunca enerji hissetmek için bu yöntemi uygulayın:
  • Uyandıktan hemen sonra, dişlerinizi fırçalamadan önce ve boş bir karnında dört bardak su içirin.
  • Dört bardakla başlamanın zor olduğunu düşünüyorsanız, başlayarak başlayın ve miktarı yavaş yavaş artırın.
  • Önümüzdeki 45 dakika için hiçbir şey yemeyin.
  • 45 dakika sonra normal şekilde yiyip içebilirsiniz.
  • Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinden sonra 2 saat boyunca hiçbir şey yemeyin veya içmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir