Terazi Burcu Aşkta Sadık Mı?

Terazi size aşkta istikrar istediğini söyleyecektir, ancak yıllarca doğru olup olmadığını merak ederek tereddüt edecektir.İşte bu ilahi kararsızlıktır. Terazi burcu, hava grubudur, zodyağın da 7. burcudur. Sevgi gezegeni Venüs tarafından yönetilir ve bunu çok hızlı bir şekilde fark ederiz, çünkü terazi burcu aşk ve sevgi konusunda hemen kendini belli eder. Adeta dünyaya sevmek ve sevilmek için gelmiştir. Terazi Kadını gizemlidir. Terazi adamı çok iyi bir iletişimcidir.

Nazik ve uzlaşmacı, ancak kendisine yeterli görünmeyen bir karakter veya fiziğin karşısında aniden sert ve hoşgörüsüz olabilir. Duygusal tutarlılık Terazi Kadını‘nın güçlü noktası değildir ve onunla birlikte her şey o ana bağlıdır. Kendine olan güvesi pürüzlü ve bazı şeyler hakkında çok iyimser bir görüşe sahip, ancak diğerleri için bir mağlubiyetçi. Daha adil bir dünya hayalleri kurar ve yüksek bir ahlaki gösterir. Ailesine bağlı ve güçlü bir annelik anlayışı var. Terazi Kadını, çocuk sahibi olmadan yaşamayı hayal edemez. Bazen seçimlerinde kararsız kalıyor ve hangi tarafı seçeceğini her zaman bilmiyor. Öte yandan, etrafındakilerin kararları ile ilgili olarak, her zaman iyi bir tavsiye ve büyük bir adalet duygusu vardır. Arabulucu, evlilik danışmanı veya hakem rolünde mükemmel olacak.

Terazi burcu erkeği itibarsızlaştırmaktan hoşlanmaz, hayranlara ihtiyaç duyar ve imajını iyileştirir. Yerli zarif ve saygılı, her biçimde güzellikten etkileniyor ve kirli ya da dağınık bir yerde olmayı sevmiyor. Öte yandan, kendi temizliğini yapmaktan nefret ediyor. Bu örnek, kaprisli yönünü oldukça temsil ediyor. O her zaman duygusal olarak kararlı değildir. Sabahları güler ve geceleri ağlayabilir. Ancak bu tutarlılık eksikliği işinde bulunmaz. Her zaman verimli ve profesyonel kalır.

Terazi adamı bir büyücü ve büyük bir baştan çıkarıcıdır. Doğal olarak, fazla zarar vermeden kadınları cezbeder. Aşk onun dengesidir. Aşık oluyor ya da günde yirmi kez aşık olmayı düşünüyor. Duygularını uzun vadede dengelemeyi başardığında, kendisini iyi niyetle ve tamamen içten bir şekilde yerine getirmeye hazır olacak. Terazi adamı bazen bir bencil ile karıştırılabilir, bazıları şüphesiz yüzeysel olduğunu söyler. Ancak, yerli, belirli bir bağlamda, anlayışlı, akıllı ve dürüst olabilir. Doğru olanı sever ve etrafındaki incinmekten nefret eder. Terazi erkeğinin sevgilisi çok iyelikçi veya kıskanç olmamalıdır. Özgürlüğüne her şeyden çok sahiptir ama eğer gerçekten seviyorsa, engelleri nasıl koyacağını bilir. Gerçekte, Terazi adamı romantiktir ve bir aşk kaderine inanır. Muhtemelen prensesini bulduğu gün, şimşek gökten çıkacağı söylenir. Bunun olmasını beklerken, çok fazla soru sormadan yıkıcı cazibesinin avantajlarından yararlanır.

Terazi Kadını, hem cömert hem de şefkatli olan ancak ona nasıl dayanacağını bilen bir erkek arıyor. Gerçekten de tuhaflıkları, hiç freni olmadığında uzağa gidebilir. Kendini iyi hissetmek için aşık olması ve yalnız kalmayı pek düşünmemesi gerekiyor. Ancak Terazi kadının kendi alanına, özgürlüklerine ihtiyacı, kıskançlığı veya sahipliğini desteklemiyor. Her şeyden önce bir güven ilişkisi arar ve eğer değilse, şüpheli değildir. Erkeklerle Terazi Kadını, kendine ve çekim gücüne güveniyor. Küçük bir aktris, sık sık bir rol oynar ve muhataplarına adapte olur, böylece kadın sevgilisi Terazi gerçekten bilmeden önce zaman geçirir. Sevdiği bir erkekten maddi destek ve güvenlik bekler, ancak bağımsızlığına bağlıdır. Bir kadının Terazi sevgisi konuşan bir ateştir. Zorlu ama aynı zamanda cömert ve tutkulu. Aşık olduğunda sebepten daha fazlasını verebilir.

Terazi burcu kadını ve erkeği, romantik ve tutkuludur. Aşkta aklının bir sınırı olmadığını düşünür ve karşı tarafa ispat eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir