Terazi Yükseleni

Terazi
Yükselen burcu terazi olanlardan söz edelim. Özellikle yükselen burcu terazi olan kadınları konuşmak isterim.Burcunuz ne olursa olsun, astroloji haritanızda yükselen burcunuz terazi ise bu yazım tam size göre. Önce doğum saatinizi net ve kesin şekilde öğrenin. Yükselen burcumuzu öğrenmek için doğum saatimizi net olarak bilmemiz gerekiyor. Yükselen burcunuzu net bir şekilde tespit ettiniz ve terazi çıktı. Okumaya devam edebilirsiniz.

Yükselen burcu terazi olan kadınların yüzleri güzel olur. Kilo almaya meyilli, genellikle balık etli ve dikkat edilmezse şişmanca bir vücut tipleri olur. Duygusal, hassas, sevgiye aç, ağlak ve konuşkan yapıları, terazi yükselenlerin hemen fark edilmesini sağlar. Sevdiklerinde sadık olurlar. Uyumlu, anlayışlı, sevecen ve eğlenceli partnere özlem duyarlar.Ne kadar aşık olurlarsa olsunlar, ilişkileri onlara aradıkları huzuru ve mutluluğu sağlamıyorsa, bir süre sabrettikten sonra o ilişkiyi bitirmeye meyillidirler. İlişki içinde sadık ama kafaya koyduklarında umursamaz olabilirler.

Terazi Yükseleni, size nazik, kibar, dürüst ve hassas bir ifade ve güçlü bir adalet duygusu verir. Güzel ve daha rafine yaşam şeyleri için çaba harcıyorsunuz ve ne pahasına olursa olsun tatsızlıktan hoşlanmıyorsunuz.

Duygularınız ve şefkatiniz güçlü bir şekilde gelişmiştir ve yaşamınızda önemli bir rol oynaması muhtemeldir. Birçok arkadaş edinebilir ve diğer insanlarla kolayca ilişki kurabilirsiniz. Güzelliğe ve düzenine düşkünlüğü olan zarif bir zihniniz var. Ayrıca müzik, resim ve diğer sanatsal çalışmalar için ekili bir tat önerilmektedir. Çevreniz sizi çok etkiler ve zarif ve uyumlu olmadıkça mutlu olmazsınız. Yalnız yaşadığın veya kendini başkalarından ayırdığı için daha az şanslı olacaksın.

Zihniniz, özellikle daha yaratıcı ve idealist konularla bağlantılı olarak önemli bir uygulama yeteneğine sahip, ancak akıldan daha fazla sezgiye sahipsiniz ve duygu ve şefkat sizin için soğuk zekâdan daha çok şey ifade ediyor. Kararsız ve değişken olabilirsiniz, beğenileriniz ve beğenileriniz iyi bir değişiklik gösteriyor ve fikirleriniz ruh halinizle değişiyor. Arkadaşlık, arkadaşlık, ortaklık, dernek ve evlilik, doğanın temel notlarıdır ve onlarsız tüm potansiyelinize ulaşamayacaksınız. Duygusuzluk, sebat eksikliği ve duygusal kırılganlık tehlikelerdir.

Zaman zaman iç dengenizi yeniden sağlamak için iyi müzik, dinlenme ve inzivaya ihtiyaç duyulur. Eşinizde bulunabilecek bir dereceye kadar olmayan nitelikler irade gücü, cesaret, iddialılık ve cesarettir. Duygu ve şefkat sizin için soğuk zekâdan daha fazla şey ifade ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir