Uzun kollu gelinlik modelleri

2014 düğünleri için gelin adaylarımız gelinlik modellerini araştırmaya başladı bile. Her zevke ve vücuda uygun gelinlik bulmak mümkün. Özellikle ünlü gelinlik markaları da her çeşit zevke uygun gelinlik dikme konusunda hassas davranıyor. Bu da bize seçme özgürlüğü sunuyor. Büyük beden, fazla kilolu gelinler için de gelinlik var, kısa boylu aşırı zayıf gelin adayları için de..Bakalım 2014 yılında sizin favori gelinliğiniz hangisi olacak..

Benim en sevdiğim gelinlik modelleri dantelden uzun kollu gelinlikler ve kısa etekli marijinal gelinlik modelleri..Ama bu gelinliği giymek elbet de cesaret ve güzel bacak ister. Farklı olmak isteyen özgür ruhlu gelin adayları bu gelinlik modellerini tercih edebilir. Tabi kısa etekli gelinlikleri bacak boyu uzun ve bacakları nispeten güzel olanların seçmesinde fayda var..

Vintage de diyebileceğimiz dantelden uzun kollu gelinlik modelleri 2014 yılında oldukça moda. Kalın kollu, kolunun fazlalıklarından şikayetçi olan gelinlere gün doğdu!

Siz de kollarınızın kalın olmasından şikayetçiyseniz ve kollarınızın gelinlik içinde daha ince görünmesini istiyorsanız bu modelleri seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir