Yeşil çay içerek zayıflanır mı?

Yeşil çay gerçek bir zayıflama dostu. Kola, gazoz ve diğer bütün kalorili içecekleri hayatınızdan çıkarın ve yeşil çay adlı mucizeye hayatınızda kocaman bir alan açın. İnanın pişman olmayacaksınız. Yeşil çay zayıflatıyor. Markası, fiyatı ya da özel bir demleme şekli hiç önemli değil. Sallama çay dışında bütün yeşil çaylar uygundur ve üstelik yeşil çay son derece uygun fiyata satılan bir bitkidir. Kilo vermek istiyorsanız bugünden içmeye başlayın ancak ölçüyü abartmayın. Günde yalnızda 3 kupa. Bu kadar..

Yaza yaza usandım ancak biliyorsunuz sevgili hanımlar bende bitmez tükenmez bir diyet çilesi var. 2 senedir devam ettiğim bu zor ama başarılı diyet yolumda pek çok tecrübe yaşadım. Yaşadığım ve güzel sonuçlar aldığım bu tecrübeleri sizlere aktarmayı seviyorum. Benim gibi kilolu olup da, kiloları ile barışık olmayan kadınlar için, kilolardan kurtulmayı sağlayan güzel çözümler buldum.

Cümlem karışık oldu değil mi. Beni anladığınızı umut ediyorum. İşte söz konusu bir çare de yeşilçay. İnanın bana yeşilçay işte deyip geçmemek gerekiyor. Yeşilçay gerçek bir diyet dostu içecek. Günde kocaman 3 kupa yeşilçay içiyorum ve yeşilçay içmediğim zaman kendimi o gün eksik hissediyorum.

Çaykur marka bergamot aromalı teneke kutuda satılan yeşil çay favorim. Ama onun yanı sıra zaman zaman aktardan döke yeşilçay da alıyorum. Bazen yine çaykur marka 150 gr ambalajda satılan sade büyük yaprak yeşil çaydan aldığım da oluyor. Sallama yeşilçay içmeyin de hangi markayı içerseniz için sevgili hanımlar.

Önemli olan hergün demleme 3 kupa yeşilçay içmek. Tadı hoşunuza gitmiyor olabilir. O nedenle size çaykurun bergamot aromalı teneke kutusunu tavsiye ederim.

Burcum yeşilçay çok güzel bir lezzete sahip. Bazen burcum yeşilçayı demliyorum. Süzüp bir sürahiye koyuyorum. Üzerine yeterli ölçüde soğuk su ilave edip, limon sıkıyorum. Buzdolabında soğuttuğumda tıpkı ice tea yani buzlu çay gibi oluyor. Bu şekilde de içebilirsiniz.

Bir de size şöyle bir tavsiyem olacak. Daha önceden aldığınız sade yeşilçayınız varsa, çaykur marka tomurcuk çay alarak yeşil çayınız ile harmanlayabilirsiniz. Böylece yeşil çaya güzel bir aroma katar, daha severek tüketirsiniz. Çaykur tomurcuk çay iyi bi seçim olabilir. Doğal bergamot esansı ile aromalandırılarak üretilen çok özel bir siyah çay olan tomurcuk çay, diğer çaylarla harmanlanarak da kullanılabilir.

Bir an kendimi çaykur pazarlama sorumlusu gibi hissettim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir