Yükselen burcu terazi olanların özellikleri neler

Yükselen burcunuz terazi burcu ise eğer gezegensel yöneticiniz venüs’tür. Terazi, adalet, eşitlik ve doğru insan ilişkileri ile ilgili bir burçtur. Bu nedenle, tüm kararlarınızda bir objektif ve adil olma ihtiyacını hissedersiniz. Genellikle, sevilmeye duyduğunuz arzu ve kendinizi iyi bir insan olarak gösterme eğiliminizden ötürü başkalarını memnun etme isteği ile dolu olursunuz, doğru veya adil olanı yapmak yerine “insanlara iyi gelen” cevabı vermeyi tercih edebilirsiniz. Yükselen burcu terazi olanlar şık ve estetik görünümün izdüşümü ile çok ilgilidir ve bu yüzden çok moda bilincine sahip olabilirler.

Tam olarak ne istediğinizi bilene kadar biraz tembel olabilirsiniz veya hayatınızdaki kolay yoldan eğilebilirsiniz. O zaman aklınızda bir ortak bulunduğunda kendinize odaklanacaksınız. Ev ortamında son derece rafine edilmiş bir kalite hissi ile çok evcilleştirilebilirsiniz.

Terazi burcu yükseleni olan insanlar son derece ikna edici olabilir, ancak her zaman başkalarını kazanmak istediklerinde hemen her zaman bir “yumuşak satış” yaklaşımı kullanacaklar! Parayı geçirip “güzel adam / kadın” imajına devam etme eğilimi en kötü nitelikleridir. Bununla birlikte, mükemmel arabuluculuk yapabilirler ve genellikle sizi ağırlayacak ilk kişiler olacaktır.

Terazi yükselen olan kişiler, yerlileri genellikle yetkin, aktif ortaklara çekiyorlar. Bir süre sonra tatlı imajlarını bırakmayı ve ortaklarının yanlış gittiğini suçlamayı bırakmayı öğrenecekleri zaman, ilişkileri genellikle çekişme veya rekabetçilik ile karakterize edilir.

Doğuştan gelen merakınız ve başkalarına olan ilgi ve onların dilini konuşma yeteneğiniz, ruh amacınızı bir elçi, arabulucu veya öğretmen olarak yerine getirmeyi sağlayan hediyelerdir. Kelimeler, dil veya müzik forumunuzdur.

Uyum yaratma ihtiyacınız, fiziksel çevreniz ve kişisel görünümünüz için de geçerlidir. Güzellik için teşekkürler, doğal bir denge, simetri ve oran duygusu var. Her şeyi stil ve sanat duygusu ile iyi niyetle yaparsınız. Ev eşyalarınızdan seçeceğiniz kıyafetlere kadar, her şey estetik olarak cazip olmalı, sadece işlevsel ya da faydacı olmamalıdır.

Eşiniz olması, kendinize güveninizi arttırır. Bununla birlikte, eşinize fazlasıyla bağımlı hale gelme ve ilişkinin dışında açıkça tanımlanmış bir kimlik geliştirme gibi bir eğiliminiz yoktur. Kendiniz olmak ile diğeriyle harmanlamak ve bir araya getirmek arasındaki dengeyi bulmak sizin için bir meydan okumadır.

Bazen başkalarının uğruna kendinizi ihmal ederek ya da daha iddialı, baskın veya ihtiyaç sahibi bireylerin senden çok fazla şey almasına imkân tanıyarak “diğer odaklı” olabilirsiniz. Evlilik ortakları ve çocukları ile ilgili “orta yol” bulma, açılımın yapılması için çok önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir